• Praktyczne warsztaty prosektoryjne
  • Praktyczna radiologia operacyjna
  • Szkolenia "side-by-side"
Vital Medic Education
Dzięki połączeniu sił i doświadczeń dwóch ważnych Partnerów: Szpitala Vital Medic w Kluczborku oraz Stowarzyszenia Spineforum - Polska Szkoła Chirurgii Kręgosłupa powstała unikalna na polskim rynku inicjatywa medyczna, której celem jest wyjątkowa oferta edukacyjna. 
Nie ma postępu w żadnej dyscyplinie medycznej bez kształcenia. W krajach rozwiniętych, ze Stanami Zjednoczonymi na czele, tworzone są specjalne, podyplomowe centra edukacyjne wspomagające profesjonalistów medycznych w ich karierach rozwojowych. Umożliwiają one doskonalenie zawodowe w oparciu o najskuteczniejsze metody edukacyjne. W kształceniu chirurgów szczególną rolę odgrywa edukacja praktyczna. Stąd w naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno Praktyczne Warsztaty Prosektoryjne, jak i szkolenie praktyczne w formie "side-by-side" surgery - osobiste uczestnictwo w operacjach przeprowadzanych przez uznanych ekspertów w swojej dziedzinie.

Oferujemy oprócz tego całą gamę innych praktycznych i teoretycznych szkoleń w zakresie: neurochirurgii, ortopedii, chirurgii kręgosłupa, fizjoterapii, antybiotykoterapii, zakażeń szpitalnych i innych.

Pełną ofertę znajdziecie Państwo tutaj: www.vitalmedic.edu.pl